Ubytování ve Francii

Dovolená Francie

Francie je velice rozmanitá země. Obklopena třemi moři a dvěma horskými pásmy nabízí takřka veškeré druhy ubytování. Kempy, horské chaty, apartmány, penziony, malé hotýlky i obří luxusní několikahvězdičkové hotely.

Francouzi jsou známí svým puntičkářstvím a smyslem pro detail, a proto byste na své dovolené ve Francii, ať už si vyberete ubytování kdekoli, neměli být nespokojení. Hotely běžně nabízejí veškeré vybavení, které byste mohli na své dovolené potřebovat. Recepce je nutností, luxusní restaurace či bary jsou poměrně běžnou záležitostí, ale hojně lze objevit v hotelu i méně obvyklé zařízení, jako jsou fitness centra, bazény a podobně.

Všude o vás bude dobře postaráno. V luxusnějších zařízeních jistě rádi ochutnáte typické francouzské speciality, kterými jsou hlemýždi či žabí stehýnka, které spláchnete kvalitním francouzským vínem. Vína jsou zde pověstná svou kvalitou, a proto se nezdráhejte i na menších ubytovacích zařízeních žádat domácí víno. Nemusí to být nutně to nejdražší, a jistě vás příjemně překvapí.

Na jihu Evropy můžete hrát automaty klidně i přes Internet, když jste na dovolené.